تبلیغات
فقط مادرید - گزارش روز: وقتی رونالدو در برنابئو «هو» شد
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 21 آذر 1390

ستاره پرتغالی در اوج آمادگی نبود و بخشی از هواداران رئال، او را هو کردند.


گزارش روز: وقتی رونالدو در برنابئو «هو» شددقیقه 64 دیدار شنبه شب ال کلاسیکو؛ مصاف بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو؛ باز هم تاکید می کنیم ، سانتیاگو برنابئو، ورزشگاه خانگی رئال بود که کریستیانو رونالدو یک فرصت استثنایی برای گلزنی را از دست داد

درحالی که هواداران کهکشانی حاضر در برنابئو بی صبرانه در انتظار پیروزی تیمشان بودند، این فرصت از دست رفت تا هواداران به انتقاد از عملکردستاره پرتغالی شان بپردازند.

این طور به نظر می رسید که رونالدو در اوج آمادگی فیزیکی نیست و هرزمان که او توپی را در جریان بازی از دست می داد، بخشی از هواداران رئالی حاضر درورزشگاه به نشانه اعتراض او را هو می کردند؛ ستاره ای که انتظار به مراتب بیشتری ازاو می رفت.


خیلی ها درمورد عملکرد کریس در بازیهای رئال مقابل بارسا صحبت می کردند. این درحالی است که او در بازیهای اخیر سه گل وارد دروازه بارسا کرده بود و از همین رو کاتالونیایی ها از کریس وحشت دارند ولی در دیدار ال کلاسیکوی شنبه شب اوضاع به نحو دیگری بود. هواداران رئال هم از عملکرد کریس راضی نبودند و وقتی بازی با نتیجه 1-3 دنبال می شد، با رسیدن توپ به پای کریس، سوتهای انتقادی به هوا برمی خواست

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، یکی از هواداران رئال در دقایق پایانی بازی فریاد می زد:« همیشه مقابل بارسا همین طوری می شود.» توپهای از دست رفته متعدد، شوتهای از راه دور و بی هدف و عصبی شدن بازیکنان رئال، نکاتی است که هواداران رئال نمی خواهند این اتفاقات را مقابل بارسا شاهد باشند.

طبقه بندی: لیگ لالیگا، 
برچسب ها: ronaldo، Laliga، el clasico، real madrid، برنابئو،
ارسال توسط hm021
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
بازی بعد

Real-Madrid vs1

رئال مادرید -  دپورتیوو لاکرونیا

یکشنبه ، نهم مهر ماه

هفته ششم لالیگا

برنابئو

21:20

جدول لیگ