تبلیغات
فقط مادرید - الکسیس سانچس: می خواهم جام های بیشتری با بارسا به دست بیاورم

این ملی پوش شیلیایی در تابستان از اودینزه به بارسا پیوست و از آن زمان با این تیم قهرمان سوپرکاپ اسپانیا، سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان شده است

Alexis Sanchez, Barcelona

الکسیس سانچس، مهاجم بارسا، اعلام کرد هنوز تشنه موفقیت های بیشتر است و می خواهد با این باشگاه به جام های بیشتری دست پیدا کند.

این ملی پوش شیلیایی در تابستان از اودینزه به بارسا پیوست و از آن زمان با این تیم قهرمان سوپرکاپ اسپانیا، سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان شده است اما او همچنان به دنبال موفقیت های بیشتر است.

او در گفتگو با نشریه مارکا گفت:"  از سه جامی که تاکنون با بارسا به دست آورده ام، بسیار خوشحالم اما همیشه به دنبال موفقیت های بیشتر هستم و هرگز به این فکر نکرده ام که دیگر کافی است.

متاسفانه به دلیل مصدومیت نتوانستم در فینال جام باشگاه های جهان بازی کنم اما همین که آنجا حضور داشتم و این جام را بردم هم برایم یک افتخار است. همه بازیکنان تیم مصمم هستند تا به این روند ادامه بدهند و همچنان جام های بیشتری به دست بیاورند."

 

بارسا امشب در دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری مقابل اوسپیتالت قرار می گیرد. آبی و اناری ها در دیدار رفت 1-0 به پیروزی رسیدند.
طبقه بندی: اخبار مهم، 
برچسب ها: الکسیس، الکسیس سانچس، بارسا، بارسلونا، آبی و اناری، کوپا دل ری،
ارسال توسط hm021
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
بازی بعد

Real-Madrid vs1

رئال مادرید -  دپورتیوو لاکرونیا

یکشنبه ، نهم مهر ماه

هفته ششم لالیگا

برنابئو

21:20

جدول لیگ