تبلیغات
فقط مادرید - تبریک کریسمس به سبک رئال مادرید
مرتبه
تاریخ : شنبه 3 دی 1390

رئیس، مربی و 4 کاپیتان رئال با انتشار ویدئویی کوتاه سال نوی میلادی و کریسمس را به هوادارانشان تبریک گفتند

Florentino, Mourinho y los cuatro capitanes quieren dar otro paso más en el año 2012, que esperan que sea exitoso. فلورنتینو پرس،ژوزه مورینیو  و 4 کاپیتان رئال مادرید یعنی ایکر کاسیاس، سرخیو راموس، مارسلو و گونسالو ایگواین ،در یک فیلم ویدئویی کوتاه که در وب سایت رسمی باشگاه رئال بازتاب یافت، سال نوی میلادی و کریسمس را  به تمام هواداران باشگاه رئال مادرید در سرتاسردنیا تبریک گفتند.

 رئالی ها در این ویدئو درانتظار شادی فراوان برای هواداران تیمشان در سال جدید میلادی هستند :« موفقیتها و جام مهای فراوان. چون رئال مادرید باشگااهی است که برای قهرمانی متولد شده و این همان چیزی است که مادریدی ها برای هوادارانشان آرزو می کنند.»

این 4 کاپیتان و رئیس و مربی رئال در ادامه گفتند:« به خاطر حمایت، وفاداری و محبتی که در سال 2011 به ما داشتید متشکریم. این اتحاد است که باشگاه را قدرتمند می کند. ما با تمام توان کار می کنیم و تلاش می کنیم تا رویای مادریدی ها را محقق کنیم.»

Real Madrid Christmas Dinner


Florentino, Mourinho y los cuatro capitanes quieren dar otro paso más en el año 2012, que esperan que sea exitoso.

طبقه بندی: لیگ لالیگا،  اخبار مهم، 
برچسب ها: مورینیهو، تبریک کریسمس به سبک رئال مادرید، رئال، کریسمس، 4 کاپیتان رئال، مادرید، hala madrid، real madrid، moriniho، سال نو میلادی، راموس، ramos،
ارسال توسط hm021
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
بازی بعد

Real-Madrid vs1

رئال مادرید -  دپورتیوو لاکرونیا

یکشنبه ، نهم مهر ماه

هفته ششم لالیگا

برنابئو

21:20

جدول لیگ