تبلیغات
فقط مادرید - گزارش روز: برای کریس، پنالتی یعنی گل؛بازیکنی که پنالتی خراب کردن بلد نیست

کریس از 5 دسامبر سال 2009 به بعد هیچ ضربه پنالتی ای رااز دست نداده است


Cristiano Ronaldo - Real Madrid
Cristiano Ronaldo - Real Madrid

کریستیانو رونالدو، تا قبل از داربی این هفته شهر مادرید ، نتوانسته بود تا دروازه اتلتیکومادرید را باز کند ولی شنبه شب دو گل وارد دروازه این تیم نمود که هر دو گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

 بقیه در ادامه مطلب


طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،پنالتی زدن یکی از نقاط قوت کریس رونالدو است. از روز پنجم دسامبر سال 2009 به بعد، کریس هرگز یک ضربه پنالتی را خراب نکرده؛ یعنی اکنون حدود دو سال است که تمام پنالتی های رونالدو مبدل به گل شده.

آخرین باری که رونالدو نتوانست یک ضربه پنالتی را مبدل به گل کند در روز 5 دسامبرسال 2009 و در مصاف تیمش مقابل آلمریا در سانتیاگو برنابئو بود که رونالدو بعد از خراب کردن ضربه پنالتی اش در نهایت در جریان آن بازی از زمین مسابقه اخراج شد.


از آن زمان به بعد پنالتی برای رونالدو معنای گل را دارد. او هر 17 ضربه پنالتی اخیرش را مبدل به گل کرده است.

او با دو گلی که در دیدار شنبه شب رئال مقابل اتلتیکو، وارد دروازه تیم میهمان کرد، تعداد گلهایش در رقابتهای این فصل لالیگا را به عدد 16 رساند و بالاتر از مسی که 15 گل به ثمر رسانده، در صدر جدول برترین گلزنان رقابتهای لالیگا قرار گرفت.

این طور به نظر می رسد که رونالدو عزم خود را جزم کرده تا رکورد گلزنی فوق العاده اش در فصل قبل را که زدن 41 گل در طول یک فصل رقابتهای لالیگا بود را پشت سربگذارد

رونالدو تا به امروز و درتمامی تورنمنتهای این فصل 20 گل برای رئال به ثمر سانده؛ 16 گل در لالیگا و 4 گل در لیگ قهرمانان اروپا. این درحالی است که تعداد گلهای مسی تا به امروز 21 گل است: 15 گل در لالیگا و 6 گل در لیگ قهرمانان اروپا
طبقه بندی: لیگ لالیگا، 
برچسب ها: رونالدو، کریستین، c.ronaldo، 7، r7، ronaldo، پنالتی، 17پنالتی، گل،
ارسال توسط hm021
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
بازی بعد

Real-Madrid vs1

رئال مادرید -  دپورتیوو لاکرونیا

یکشنبه ، نهم مهر ماه

هفته ششم لالیگا

برنابئو

21:20

جدول لیگ